HAKKIMIZDA

SCHIEBEL Antriebstechnik, elektrik aktüatörlerinin üretimi ve geliştirilmesinde 60 yıldan beri dünyada lider olmuştur. 30 uluslararası satış ortağı ve 7 ülke ofisi ile SCHIEBEL dünyanın önde gelen elektrik aktüatörü üreticilerindendir. 2013 yılında açılan SCHIEBEL TÜRKİYE ile siz değerli müşterilerimize artık daha yakınız.

 Müşteri Memnuniyeti Odaklılık

 SCHIEBEL ürün geliştirmeden üretime; saha montajından, kapsamlı servis hizmetlerine kadar herşeyi müşterisine sunar. Bu avantaj, müşteri ihtiyaçlarının tamamını karşılamasını ve sonuç olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini mümkün kılar. 

 Yeni Teknolojilerin Geliştirilmesi

  Müşterilerimiz ile kurulan uzun vadeli ve yakın işbirliği, sıradışı ve yaratıcı ürünler ortaya çıkarmamıza ve bunları daha da geliştirmemize vesile olmuştur. SCHIEBEL bu sebeple pazar ihtiyaçlarını teknoloji ve güvenlik açısından eksiksiz yerine getirmektedir. 

 Yüksek kaliteli ürünler 

Önde gelen bir üretici olarak, SCHIEBEL yüksek bir kalite algısı ile hareket eder. Bunun için gerekli olan kalite yönetim sistemi, satınalmadan başlayarak tüm üretim sürecini sarar ve dahili çalışan eğitimleri de dahil olmak üzere, dış gözlemci kontrollerini ve müşteri testlerini de kapsar. Kalite sertifikasyonları SCHIEBEL için bir zorunluluktur.

1958 YILINDA ÜRETİLEN VE HALEN FAAL OLAN İLK SCHIEBEL AKTÜATÖRÜ