SU / ATIKSU

 SCHIEBEL Antriebstechnik, elektrik aktüatörlerinin üretimi ve geliştirilmesinde 60 yıldan beri dünyada lider olmuştur. 30 uluslararası satış ortağı ve 7 ülke ofisi ile SCHIEBEL dünyanın önde gelen elektrik aktüatörü üreticilerindendir. 

Müşteri Memnuniyeti Odaklılık 
SCHIEBEL ürün geliştirmeden üretime; saha mon- tajından, kapsamlı servis hizmetlerine kadar herşeyi müşterisine sunar. Bu avantaj, müşteri ihtiyaçlarının tamamını karşılamasını ve sonuç olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini mümkün kılar. 

Yeni Teknolojilerin Geliştirilmesi 
Müşterilerimiz ile kurulan uzun vadeli ve yakın işbirliği, sıradışı ve yaratıcı ürünler ortaya çıkarmamıza ve bunları daha da geliştirmemize vesile olmuştur. SCHIEBEL bu sebeple pazar ihtiyaçlarını teknoloji ve güvenlik açısından eksiksiz yerine getirmektedir. 

Yüksek kaliteli ürünler 
Önde gelen bir üretici olarak, SCHIEBEL yüksek bir kalite algısı ile hareket eder. Bunun için gerekli olan kalite yönetim sistemi, satınalmadan başlayarak tüm üretim sürecini sarar ve dahili çalışan eğitimleri de dahil olmak üzere, dış gözlemci kontrollerini ve müşteri testlerini de kapsar. Kalite sertifikasyonları SCHIEBEL için bir yaşam tarzıdır.